Македонски | Shqip | English |

Razladna vitrina

Се продава од: Ena Mann 25 мар. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 МКД

Локација: Струга
Производи : Фрижидери и Комори
Марка: Друга марка
Модел: Ariston
Vitrinata se prodava poradi zatvoranje na prodavnicata. Koristena e 10 godini i e se uste vo odlicna sostojba.

Slobodno kontaktirajte me na whats app ili viber brojceto prikazano tuka. Moze da ja poglednete vo bilo koe vreme.

Нема посетени огласи
Кон почеток