Македонски | Shqip | English |

Termo akomulaciona pecka

Се продава од: Ena Mann 25 мар. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Струга
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: EMO CENTRAL
Poradi instaliranje na parno peckata vekje ne ni e potrebna vo doma.

Vo odlicna sostojba poradi neredovno koristenje.
Vo domot ja imame vekje 28 godini.
Ednas e farbana vo EMO Ohrid.

Trofazna struja.

Slobodno kontaktirajte me na brojceto gore preku imessage, viber ili whats app.

Ena
Нема посетени огласи
Кон почеток