Македонски | Shqip | English |

Radijatori stari zelezo limeni oluci

Се продава од: Kristian 19 јул. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.540 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Струга
1. Старо железо.
2. Четири гусани радиатори, сите се функционални без оштета. - тежат над 300 кила
3. Еден радиатор не-гусан, НЕОШТЕТЕН
4. Олуци лимени.

Све за 200 ЕУР
Нема посетени огласи
Кон почеток