Македонски | Shqip | English |

Fiskalni rolni Termalni rolni

Се продава од: Merhan Mavmudoski 22 мар. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 МКД

Локација: Струга
Производство и продажба на сите видови фискални ролни по најдобри цени, бланко или со можност за печатење на вашето лого на задната површина на ролната.
Достапни димензии :
57мм*18м
57мм*25м
57мм*48м
79мм*70м , И сите димензии по ваша потреба.

Нема посетени огласи
Кон почеток