Македонски | Shqip | English |

Inventar od kolonijalen dukan

Се продава од: Тони 03 авг. 09:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струга
Производи : За продавници/бутици
Се продава инвентар од колонијален дуќан:
сталажа за цигари
сталажа за леб и пецива
фрижидер-витрина 1.6м должина 2м висина
~11м германски рафтови добро сочувани
~ 5м друг тип на рафтови исто така добро сочувани
1 замрзнувачи од FRIGO техника
компјутер
читач на бар код, дисплеј за цена и фискален апарат
дигитална вага до 30кг
фрижидери за пијалок
метална заштитна ограда со тенда

Телефони за контакт:
Тони 070932629
Виолета 070475752
Нема посетени огласи
Кон почеток