Македонски | Shqip | English |

Masina za pravenje kebapi

Се продава од: Oprema za Restorant 15 фев. 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

270 ЕУР

Локација: Струга
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Se prodava masina za pravenje kebapi 7L
Nova neupotrebuvana
270 euro
Za poveke info :072753772
Нема посетени огласи
Кон почеток