Македонски | Shqip | English |

Italjanska obleka od zatvoren butik

Се продава од: Maja Вчера 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Производи : Унисекс
Se prodava obleka od zatvoren butik poradi preseluvanje vo stranstvo.
Oblekata e uvezena od Italija, ima i poznati marki.
Ima maska, zenska, detska obleka.
Kontakt na brojot 077 866 356 poveke sliki na Viber, Whats app, Fb. Cena po dogovor, vo zavisnost od kolicinata.
Нема посетени огласи
Кон почеток