Македонски | Shqip | English |

Fitnes Precor AMT

Се продава од: Drini 27 мар. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Опрема : Фитнес/Вежбање
Se prodavaat kardio spravi od PRECOR AMT. Vo odlicna sostojba i mnogu funksionalna kardio sprava.
Moze da se vidat i probat vo sekoe vreme.
https://www.youtube.com/watch?v=EbO_MCTyg0A
Нема посетени огласи
Кон почеток