Македонски | Shqip | English |

IDEAL FREEDER

Се продава од: Bojan 25 мар. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Струга
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava IDEAL FREEDER,trkala 26ki golemina na ram (M) shifteri deore LX,zaden menuvac deore xt,avid bb 5 mehanicki kocnici,gumi continental mountain king 2.4.Vo dobra sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток