Македонски | Shqip | English |

Velosiped Muddyfox angliski -16

Се продава од: muddyfox 05 фев. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Струга
: Велосипеди
Марка: Cross
Модел: Drug model
velosiped muddyfox 26 er 2016 god kupen nov 550eu.
maxxis gumi shimano acera oprema,se e fabricno nisto cepkano odlicno socuvan samo vnatre..

hitno 12.000 den zimska cena. 070453142
Нема посетени огласи
Кон почеток