Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 1.9 TDI

Се продава од: Евдокија 01 апр. 19:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Се продава Ауди А3 1.9 TDI, произведена 2000 година.
- сива металик боја
- 5 врати
- алуминиумски бандажи
- реална километража 200 000 км
- климата работи
- регистрирана е до 31.12.2019
- редовно сервисирана

Контакт телефон 070 703 402
Нема посетени огласи
Кон почеток