Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI

Се продава од: vasko 19 јул. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.720 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 400 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava AUDI A4 2.0 tdi,vo odlicna sostojba,kolata e carineta so plateni site davacki do registracija.Za poveke info javetese na 070615969
Нема посетени огласи
Кон почеток