Македонски | Shqip | English |

Audi A5 Coupe 3.0 Quattro

Се продава од: Besmir 21 мар. 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Kolata e registrirana + zelen karton do 11.01.2020 god. Kolata e vo mnogu dobra sostojaba, servisirana vo AL&DO. Kolata ima 176 KW (239 KS), Start/Stop kopce, greaci na sedista, komandi na volan, kozni sedista, ima 2 kluca, I mnogu drugi raboti koj moze da se gledat na lice mesto. Moze I zamena so pomala kola.
Cenata e 14500 EUR za kesh.
Нема посетени огласи
Кон почеток