Македонски | Shqip | English |

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

Се продава од: Safet Вчера 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 21.260 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 800 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Servisirano , so kozni sedla staklen krov , dva para na orginalni felgi registrirana do 18.09.2018 mozna zamena za pikap ili dzip do 4000eur , samo za seriozen kupuvac..
Нема посетени огласи
Кон почеток