Македонски | Shqip | English |

BMW 540

Се продава од: Boshko 30 мај 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 100 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 540
Prodavam BMW 540i blindirano so specijalno napraveno ozvucuvanje, avtomatski menjac, klima, greaci na sedista i volan, registrirano April 2019, 4 letni i 4 zimski gumi. Voziloto e vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток