Македонски | Shqip | English |

BMW X3 3.0c M paket

Се продава од: Mustafa 29 мар. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
Se prodava !
BMW X3,3.0 c.2006g.M pacet,So Site dodatni opcii
Xhipot je top sostojba.Moze i zamena so vasa ili moja dopllata..
Imam roletna za gepek pokrivajne za X5 ka i kuka isto Za X5 ka ,uste radio 💿 de so 10 cd sarzer
Нема посетени огласи
Кон почеток