Македонски | Shqip | English |

Ford Mustang -18 ecoboost

Се продава од: Adnan 18 фев. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

40 000 ЕУР

Година: 2018
Менувач: Автоматски
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mustang
Mustang ecoboost 2.3l GTDI vo top sostojba na americki tablici kolata e servisirana prva registracia 2018
Нема посетени огласи
Кон почеток