Македонски | Shqip | English |

Jaguar XF

Се продава од: nderim sela 29 мар. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Jaguar
Модел: XF
donesen od ch pred 3 nedelli jaguar xf 3.0
Нема посетени огласи
Кон почеток