Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 CDI automatik

Се продава од: Amir 15 јул. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Mercedes benz C 220 CDI viti 2002 automatik. 070 362 232.
Нема посетени огласи
Кон почеток