Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C220 urgjent

Се продава од: Safet 31 мар. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Ka 4 guma te reja,eshte ne gjendje shum te mire
Нема посетени огласи
Кон почеток