Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Се продава од: Lindi Денес 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Mercedes Benz E220 CDI Classic
Нема посетени огласи
Кон почеток