Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 210cdi

Се продава од: Fisnik 20 јул. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.090 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 800 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Kombi eshte sjell nga gjermania vetem carina esht e pagume kombi ka sensor para dhe mbrapa
Нема посетени огласи
Кон почеток