Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180 diesel

Се продава од: Zudi 20 јул. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
Makin
Нема посетени огласи
Кон почеток