Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C200 cdi kupen vo CH

Се продава од: Resul 20 јул. 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Prodavam Mercedes-Benz C200 CDI god 2012, so 109’000km. Registriran na MK tablici vo Maj 2018, kupen od Svajcaria.
Ekstra Cena za Cash.
Zamena samo so ponova kola od 2012 god (Audi, Mercedes, Bmw)
Нема посетени огласи
Кон почеток