Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

Се продава од: Tome 20 јул. 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Kolata e vo prefekna sostojba, Full oprema i bez nikakva mana. Kilometraza e realna i moze da se proveri 209000km.
Нема посетени огласи
Кон почеток