Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава од: Toni 22 мар. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
kolata e vo dobra sostojba za povece info tel.070957710
Нема посетени огласи
Кон почеток