Македонски | Shqip | English |

Opel Ascona registrirana so atest plin

Се продава од: Elmir 19 јул. 03:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Година: 1984
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Ascona
Prodavam Opel ascona 1.6 bezin plin so ates.registrirana kolata je Pali vozi povece info.na brojot 075 922 777
Нема посетени огласи
Кон почеток