Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

Се продава од: Gaja 25 мар. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Prodsvqm opel astrq 1.7 dizel kolqtq e vo syper sostojba nemq mani.cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток