Македонски | Shqip | English |

VW Crafter 2.0 dizel

Се продава од: Drilon Вчера 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Crafter
Crafter 2.0 120kw 163ps
Ekstra socuvan
Tel 070394650
Нема посетени огласи
Кон почеток