Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 karavan

Се продава од: Vele 26 мар. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

750 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kolata e pali vozi
Reg.uste cel april
55 kw,1800 kub.
Za zamena ne svonite
Tel: 077 902 789
Нема посетени огласи
Кон почеток