Македонски | Shqip | English |

VW Touran 1,9 tdi 7sedista

Се продава од: Ajri 20 мар. 23:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 300 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Prodavam Touran 1,9 tdi 2004 godina vo mnogu dobra sostojba 5300evra i Fiat Grande puno 1,3 jtd 2007 godina 3200 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток