Македонски | Shqip | English |

Motorni brodovi

Се продава од: Burim 02 апр. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Моторни бродови
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavam gliser vo top sostojba serivsiran i novo tapaciran 3.0 4 cilidri motor
Нема посетени огласи
Кон почеток