Македонски | Shqip | English |

Kamp sendvicara podvizna extra cena!!!

Се продава од: Oglas 29 мар. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

36 000 МКД

Локација: Струга
Se prodava kamp sendvicara podvizna so skaravnatre hauba za cad ventilator sudoper so pumpa za voda frizider,sat za struja komplet ..krov i pod zdravi cena 36.000denari ili mozna e zamena ponudete.
Нема посетени огласи
Кон почеток