Македонски | Shqip | English |

HONDA SHADOW

Се продава од: Pavel 22 мар. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1988
Локација: Струга
Моторцикли : Chopper/Coustom
Марка: Honda
Модел: Shadow
Se prodava Honda Shadow vo perfektna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток