Македонски | Shqip | English |

IZNAJMUVANJE AVTODIGALKA VILUSKAR PLATFORMA

Се продава од: SLAVKO Вчера 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Градежни машини
IZNAJMUVAME:
- AVTODIGALKI DO 35 TON
- VILUSKAR DIGALKA ( TELEHANDER ) MERLO 13- 17- 21 METRI VISINA
- PLATFORMI PODVIZNI DO 12 METRI VISINA
Нема посетени огласи
Кон почеток