Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 312

Се продава од: Ajri 28 мар. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Prodavam sprinter 312 full opra vo super sostojba godina 99 so 18 sedista
Нема посетени огласи
Кон почеток