Македонски | Shqip | English |

Ford Transit 2.4 cdti

Се продава од: Vladimir Вчера 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Ford
Модел: Transit
Se prodava Ford tranzit 2006g 2.4 cdti 117 000km
Нема посетени огласи
Кон почеток