Македонски | Shqip | English |

Man 10 153 viti -95 kipper

Се продава од: Amir 19 јул. 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.180 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 300 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 10.163
Man 10 153 meiller kipper viti 1995 070 362 232
Нема посетени огласи
Кон почеток