Македонски | Shqip | English |

Vlekac + Cisterna

Оглас од претпријатие. Се продава од: Mirdian 30 мар. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Man tga 410
2000
Kw 301


Cisterna cement
Spitzer 1999
28,09 t
Нема посетени огласи
Кон почеток