Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 26 35 viti -92 kipper

Се продава од: Amir 19 јул. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 000 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 26-35
Mercedes benz 2635 viti 1992 meiller kipper
Нема посетени огласи
Кон почеток