Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 26-35 viti -92 kipper

Се продава од: Amir 19 јул. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР   23 000 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 26-35
26 35 viti 1992 meiller kipper 070 362 232
Нема посетени огласи
Кон почеток