Македонски | Shqip | English |

VW CRAFTER

Се продава од: Vladimir Вчера 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Crafter
Se prodava vw crafter Maxi 2.5 tdi 210000km
Нема посетени огласи
Кон почеток