Македонски | Shqip | English |

Cisterna Cement

Оглас од претпријатие. Се продава од: Mirdian 26 мар. 22:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: Drug model
Volvo 380
Kw 279
Reg: 1999

Cisterna - Cement
Benalu
1997
32.5 T
Holland

Нема посетени огласи
Кон почеток