Македонски | Shqip | English |

Vlekac + Cement Cisterna

Оглас од претпријатие. Се продава од: Mirdian 28 мар. 00:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: Drug model
Volvo 380
2001
Kw 279

Cisterna - Cement -Spitzer
27 t
1997
Нема посетени огласи
Кон почеток