Македонски | Shqip | English |

Zemjodelski mashini

Се продава од: Petko 24 мар. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Приклучни машини
Se prodava:
1. Krimler- setvo spremac - 600 evra
2. Tanjiraca 24t. agro bar - 600 evra
3. Plug UNLU 12 inci - nov - 600 evra
4. Pajak - za rasturanje seno - 350 evra
5. Mlin so mesalka BORI 500, nov ne koristen - Po dogovor
Site masini se vo super sostojba i malce raboteni.
Нема посетени огласи
Кон почеток