Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radozda

Се продава од: Angjelko Nestoroski 20 јул. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

650 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Radozda
Површина: 150 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Струга
Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За повеќе информации:
076 749 052/ 078 283 142
Нема посетени огласи
Кон почеток