Македонски | Shqip | English |

Niva pozadi Nabizi

Се продава од: David Денес 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2272 m2
Локација: Струга
Se prodava niva od 2272m2 pozadi stovaristeto Nabizi, do samiot kanal so sopstven pat.
Cena po dogovor.
Kontakt 078296177 David
Нема посетени огласи
Кон почеток