Македонски | Shqip | English |

2 Stanovi vo Struga

Се продава од: Naume 18 фев. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Локација: Струга
Se prodavaat 2 stanovi blizu centarot na Struga 86m2 i 95m2. Objektot e vo izgradba i ke bide gotov za 10 meseci. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток