Македонски | Shqip | English |

Kompletno renoviran prostor vo Struga

Се продава од: Atanas Вчера 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 000 ЕУР   20 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 27 m2
Локација: Струга
Se prodava kompletno renoviran prostor vo Struga na ul. JNA nasproti Apolonia vo 4 zgrada so povrsina od 27 m2. Prostorot moze da se koristi i kako zivealiste i kako magacin dukjan kancelarija i slicno.
Cenata e 18.000€
Нема посетени огласи
Кон почеток