Македонски | Shqip | English |

Shitet Banese afer liqenit Stan vo Struga

Се продава од: eli 28 фев. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

690 ЕУР

Број на соби: 3,5
Адреса: pozadi FON
Површина: 123.5 m2
Локација: Струга
Shitet banese afer liqenit, banesa eshte e banuar vetem 1 muaj, eshte komplet e veshur dhe e gatshme per banim. Cmimi 690eu/m2. Ka hapesire per bisedim.

Се продава стан позади ФОН близу езерото, станот е употребен само еден месец. Облечен со инвентар и спремен за живеење. Цена 690 еу/м2.Има простор за разговарање.

Selling apartment near the lake, it is inhabited only one month, is completely dressed and ready for living. The price 690eu/m2. Can be negotiated.
Нема посетени огласи
Кон почеток